Rüyada Peri Görmek

Rüyada peri görmek; dost, servet, yapılan işin sonuçlanması, büyüklük ve yalan habere delalettir. Kendinizi perilerle görmek; bir yolculuğa çıkacağınıza ve yolculuğun kazançlı olacağına, perinin sizi taşıdığını görmek; makam mevki elde edeceğinize, perinin sizi sırtından attığınızı görmek; makam veya mevkinizi kaybedeceğinize, perilerin güzel konuştuğunu görmek; işinizin iyiye gideceğinize, periyi kıyafetler içinde güzel görmek; işinizin iyi gideceğine, periyi kötü evde görmek; durumunuzun kötüye gideceğine, güzel huylu peri görmek; izzete, çirkin ve üzgün peri görmek; sıkıntıya, sevinçli peri görmek; işinizin kötüye gideceğine, periyle savaştığınızı görmek; işinizin kötüleşeceğine, müslüman periler görmek; zenginleşeceğinize, ölü ya da hasta peri görmek; durumunuzun kötüleşeceğine delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.