Çok sayıda araştırmaya rağmen, rüyalar bugün hala gizemini koruyor. Bazı araştırmacılar rüyaları içimizde tuttuğumuz arzu ve duyguların ifadesi olarak yorumlarken, bazıları ise rüyanın kişiyi uykuda tutmak için beyin tarafından oluşturulan görüntüler olduğunu savunuyor.

Bilim adamları ve araştırmacılar rüyalara neyin sebep olduğunu araştırırken, rüyayı görenlerin kendileri neden rüya gördüklerini bilmek istemiyorlar. Çoğu, rüyalarında bulunan içeriğe odaklanmayı tercih eder. Rüyalar, yorumlayan kişilere göre farklı anlamlara gelebilir veya ortak bir paydada buluşabilir.

Bazı araştırmacılar rüyaların bilinçaltımızdan veya uyuduğumuzda vücudumuzda olup bitenlerden geldiğini düşünüyor.

Psikologlar ve filozoflar bile rüyaların anlamını ve sembolik temsillerini anlamaya çalışmak için yıllarını harcıyorlar.

ruyadaanlam.com, farklı bakış açılarına sahip kişilerce yapılan rüya yorumlarının ve rüya tabiri kitaplarının bir özet ve derlemesinden oluşmaktadır.

Rüyayı görenin eylemleri, rüyasının gerçek olup olmayacağını belirleyecektir. Ya rüyasında gördüğü olaylar, önlem alabilmesi için müjdelenir ya da uyarılır ya da engel olmak için hiçbir şey yapmazsa gerçekleşecektir.

Bu gizem, bakış açıları farklı olsa da hem rüya görenleri hem de tüm rüya yorumcularını etkiler. Hem din adamları hem de bilim adamları, yüzyıllardır rüyaların ne anlama geldiğini yorumlamaya çalışarak hayatlarını harcadılar. Ancak kesin ve kesin bir cevaba ulaşamamışlardır. Ancak kesin olan tek bir şey var ki o da rüyaların ne olduğu bilinmese de bize bir şeyler anlatmak istemesidir.

Hayallerinizi arıyorsanız, tek yapmanız gereken aramaya başlamak. Sizi bekleyen binlerce sayfa arasında hayallerinizi bulabileceksiniz. Onları bulduğunuzda, aradığınız şeyle alakalı olacaklar.

Rüyalarınızın detaylarını iletişim sayfalarındaki form üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sitemizde aradığınız bir rüya veya isim analizi yoksa, talep etmeniz halinde sitemize ekleyebiliriz. Böylece rüyalarınızın daha detaylı yorumlarına ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

Talep, yorum ve istekleriniz için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.