Rüyada Zıplamak

Rüyada bir damdan diğerine zıpladığınızı görmek; görevinizin değişeceğine delalettir. Bir yerden bir yere zıpladığınızı veya sıçradığınızı görmek; durumunuzun değişeceğine delalettir. Bir yerden başka uzak bir yere sıçradığınızı veya zıpladığınızı görmek; uzun bir yolculuğa çıkacağınıza delalettir. Sıçradığınızda elinizde baston olduğunu görmek; birinden yardım alarak görevinizde yükseleceğinize delalettir. Havaya sıçrayıp kuş tuttuğunuzu görmek; eşinizden ayrılıp başkasıyla evleneceğinize delalettir. Bir yerden dışarı sıçradığınızı görmek; kötü olan durumunuzun düzeleceğine delalettir. Temiz bir yere sıçradığınızı görmek; kötü olan durumun düzeleceğine delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.