Rüyada Yüzük Görmek

Rüyada altın yüzük görmek; hayra delalettir. Nakışlı yüzük görmek; sahibi tarafından size hayırlı bir haber verileceğine delalettir. Camide namaz kılarken birinin size yüzük verdiğini görmek; ticari yönden kar elde edeceğinize veya o bölgenin sorumluluğunu alacağınıza delalettir. Kalaydan yapılmış yüzük görmek; sıkıntıya delalettir. Yüzüğünüzün kırıldığına ve taşına bir şey olmadığını görmek; saygınlığınızın artacağına delalettir. Yüzüğünüzü başkasına verdiğinizi görmek; bazı mallarınızı başkasına vereceğinize delalettir. Yüzüğünüzü sattığınızı görmek; mallarınızı satıp harcayacağınıza delalettir. Yüzük taşı görmek; saygınlığa delalettir. Yüzüğünüzün bakır olduğunu görmek; asaleti olmayan kişilerden menfaat elde edeceğinize delalettir. Gümüş yüzük görmek; elinize bir şeyler geçeceğine delalettir. Parmağınıza yüzük taktığınızı görmek; ihanete uğrayacağınıza delalettir. Parmağınızdan yüzüğü çıkardığınızı görmek; ihanet edilmeniz sonrası kötü olayların yaşanacağına delalettir. Yüzüğünüzü kaybettiğinizi görmek; sevdiğiniz birinden ayrılacağınıza ve bunun kısa süreli olacağına delalettir. Yüzük hediye aldığını görmek; iyi bir dostunuz olacağına delalettir. Yüzük hediye ettiğinizi görmek; aşk konusunda istediğiniz olmayacağına delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.