Rüyada Yüz Görmek

Rüyada yüzünüzü birden çevirdiğinizi görmek; tövbe edip Allah’a yöneleceğinize ama yalan konuşacağınıza delalettir. Yüzünüzün başka bir yüze dönüştüğünü sonra eski haline döndüğünü görmek; hak yoluna döneceğinize delalettir. Yüzünüzü olduğundan güzel görmek; saygınlığınızın artacağına delalettir. Yüzünüzün çirkinleştiğini görmek; insanlar arasında saygılığınızın azalacağına delalettir. Yüzünüzün kızardığını görmek; iyiye, yüzünüzün ağardığını görmek; imanınızın sağlamlığına, yüzünüzün sarardığını görmek; hastalığa, yüzünüzün karardığını görmek; çevrenize rezil olacağınıza delalettir. Yüzünüzün kanlı yaralı olduğunu görmek; insanların size sırtını döneceğine delalettir.  Yüzünüzün yamulduğunu görmek; imanınızın zayıf olduğuna delalettir. Yüzünüzde bol miktarda kıl görmek; borçlanacağınıza delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.