Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek; kadına delalettir. Pişmiş yumurta yemek; zahmetle elde edeceğiniz mala delalettir. Çiğ yumurta yediğini görmek; haram mal yiyeceğinize ve sıkıntıya düşeceğinize delalettir.Yumurtayı kabuğuyla yediğinizi görmek; malınızı başkasının yiyeceğine delalettir. Yumurtladığınız görmek; şehvete düşkün biri olduğunuza delalettir. Yumurtadan civciv çıktığını görmek; iş hayatınızdaki durgunluğun biteceğine işlerinizin açılacağına delalettir. Yumurta kırdığınızı görmek; bakire bir kızla meşru veya gayrimeşru ilişki yaşayacağınıza delalettir. Yumurta bulduğunuz görmek;; biriyle sağlam bir ilişki kuracağınıza delalettir. Bir tavuğu yumurtlarken görmek; iyi bir haber alacağınıza delalettir. Yumurta yediğinizi görmek; yiyecek konusunda endişeniz olmadığına delalettir. Renkli yumurta; üzüntü ve sıkıntıya, kırmızı yumurta; öfke ve yangına, sarı yumurta; hastalığa delalettir. Yumurta satın aldığınızı görmek; gelir elde edeceğinize delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.