Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek; cimri bir arkadaş edineceğinize delalettir. Yılan eti yediğinizi görmek; mal ve menfaat elde edeceğinize, yılanla dövüştüğünüzü ve onu yendiğinizi görmek; düşmanınızı yeneceğinize delalettir. Evde yılan görmek; evden birinin size düşman olduğuna delalettir. Çölde yılan görmek; düşmanınızın yabancı olacağınıza delalettir. Yılanın sizi yendiğini görmek; düşmanınıza yenileceğinize delalettir. Yılanı ikiye böldüğünüzü görmek; düşmanınızın malınızı yiyeceğinize delalettir. Ölmüş yılan görmek; bir musibetin sizden uzaklaştığına delalettir. Siyah yılan; düşmanın çokluğuna, yeşil yılan; düşmanınızın salih biri olduğuna, sarı yılan düşmanınızın hasta olduğuna, kırmızı yılan; düşmanınızın zevkine düşkün biri olduğuna delalettir. Yılan tarafından sokulduğunuzu görmek; bir kişinin hile ve entrikaları yüzünden sıkıntı yaşayacağınıza delalettir. Kobra yılanı görmek; aşka, mutluluğa ve evlilikte tehlikeye delalettir. Kobra yılanı tarafından ısırıldığınızı görmek; kötü arkadaşlarınızdan uzak durmanız gerektiğine yoksa çok zarar göreceğinize delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.