Rüyada Yıkanmak

Rüyada soğuk suyla yıkandığınızı görmek; tövbe edeceğinize, hapiste iseniz kurtulacağınıza delalettir. Sıcak suyla yıkandığınızı görmek; üzüntü ve sıkıntıya delalettir. Elinizi yüzünüzü yıkarken bir alimin yüzüne baktığınızı görmek; gördüğünüz alim vesilesiyle tövbe edeceğinize delalettir. Elinizi ayağınızı yıkadığınızı görmek; bir isteğinizin gerçekleşmeyeceğine delalettir. Elinizi yüzünüzü kirli suyla veya yarım yıkadığınızı görmek; arzu ettiğiniz şeylerin gerçekleşmeyeceğine delalettir. Düşmanınızın elini yüzünü yıkadığını görmek; dini inancınızın zayıf olduğuna ve mal varlığınızı kaybedeceğinize delalettir. Kendi cenazenizi yıkadığınızı görmek; akrabalarınızın üzüntüden kurtulacağına delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.