Rüyada Yatak Görmek

Yatağınızın yeşil olduğunu görmek; dindar bir kadınla evleneceğinize delalettir. Yatağınızın kırmızı olduğunu görmek; eşinizin uyumsuz biri olduğuna delalettir. Yeşil yatağınızın kırmızıya döndüğünü görmek; eşinizin iyiliği bırakacağına, kırmızı yatağın yeşile döndüğüne görmek; eşinizin kötülüklerini bırakacağına, kırmızı yatağın sarı veya beyaza dönüştüğünü görmek; eşinizin tövbe edeceğine, Yatağınızın bilmediğiniz bir yerde görmek; miras elde edeceğinize delalettir. Yatakta uyuduğunuzu görmek; rahatlık ve kolaylığa delalettir. Havada duran yatak görmek; makam ve büyüklüğe delalettir. Yatağınızın yırtıldığını görmek; eşinizin kötü yolda olduğuna delalettir. Yün yatak görmek; zengin bir kadınla evleneceğinize delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.