Rüyada Yaralanmak

Rüyada yaralandığınızı görüp yaranızdan kan akmadığını görmek; yaralayan kişinin size doğruları söyleyeceğine sizin de ona hak vereceğinize delalettir. Yaranızdan kan aktığını görmek; yaralayan kişinin yalan söyleyeceğini ve sizin ona kırıcı sözler söyleyeceğinize delalettir. Vücudunuzda yaralar olduğunu görmek; malınızda eksiklik olacağına ve günahlarınızdan tövbe edeceğinize delalettir. Yaranızdaki kandan üstünüzün kirlendiğini görmek; haram mal yiyeceğinize delalettir. Birini yaraladığınızı görmek; zor işlerle karşılaşacağınıza delalettir. Yaranın şiştiğini görmek; geçiminizin iyi olacağına ve gelirinizin artacağına delalettir. Çok sayıda yaralı görmek; zahmetli ve zor iş yapacağınıza delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.