Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada her yere yağmur yağdığını görmek; Allah’ın kullarına olan rahmet ve bereketine işarettir. Yağmur yağarken rüyada yağmur yağdığını görmek; iyiye delalettir. Bir tarafa yağarken diğer tarafa yağmadığını görmek; bölge halkının hastalık, sıkıntı ve zorluklara delalettir. Yılın ilk gününde veya ayın ilk gününde yağmur yağdığını görmek; bölge halkı için bereket ve hayra delalettir. Rüzgarlı havada yağmur yağdığını görmek; geçiminizin iyi olacağına ve rızk elde edeceğinize delalettir. Üstünüze yağmur yağdığını görmek; yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuğun kazançlı olacağınıza delalettir. Sağanak yağmur yağdığını ama size değmediğini görmek; sözü geçen birinin hışmına uğrayacağınıza ama size zararının olmayacağına delalettir. Yağmur gibi bal yağdığını görmek; berekete delalettir. Yağmurda ıslandığınızı görmek; bolluk ve berekete delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.