Rüyada Vajina Görmek

Rüyada vajinanızın içinde mücevher inci çıktığını görmek; çocuğunuzun dindar bilgin biri olacağına delalettir. Vajinanızdan ateş çıktığını görmek; çocuklarınızın gezgin olacağına delalettir. Bir tanıdığınızın vajinanızı gördüğünü görmek; o kişiden hayır göreceğinize delalettir. Vajinanızdan kıl çıktığını görmek; çocuklarınızdan yana üzüleceğinize delalettir. Vajinanızın şiştiğini görmek; gelir elde edeceğinize delalettir. Vajinanızın yerinde penis görmek; erkek çocuğunuz olacağına delalettir. Biriyle cinsel ilikşiye girdiğinizi görmek; dileğinizin o kişi tarafından gerçekleşeceğine delalettir. Vajinanızdan fare çıktığını görmek; hayırsız kız çocuğunu olacağına, vajinanızdan kedi çıktığını görmek; çocuğunuzun hırsız olacağına, vajinanızdan akrep veya yılan çıktığını görmek; çocuğunuzun size düşman olacağına, vajinanızdan su çıktığını görmek; hayırlı bir evlat sahibi olacağınıza delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.