Rüyada Uçmak

Rüyada kuş gibi uçtuğunuzu görmek; yolculuğa çıkacağınızı ve yükseldiğiniz ölçüde saygınlık kazanacağınıza delalettir. Doğrudan göz yüzüne uçtuğunuzu görmek; zarar göreceğinize delalettir. Sol elinizi çırparak uçtuğunuzu görmek; yolculuğa çıkacağınıza ve az menfaat elde edeceğinize delalettir. Uçtuktan sonra bir yere konduğunuzu görmek; çıkacağınız yolculukta önemli şahsiyetler tanışacağınıza delalettir. Akşam vakti uçtuğunuzu görmek; zorlu bir yolculuğa çıkacağınıza ve sorun yaşayacağınıza delalettir. Göğe doğru uçtuğunuzu görmek; hacca gidebileceğinize delalettir. Gökyüzünden düştüğünüzü görmek; eşinizi boşayacağınıza delalettir. Gökyüzüne çıkıp göğe yükseldiğinizi görmek, hacca gideceğinize ve rızkınızın bollaşacağına delalettir. Kanatlı hayvanlar gibi uçtuğunuzu görmek; bir sıkıntıyla karşılaşmamak için tövbe etmeniz gerektiğine delalettir. Bir çatıdan başka bir çatıya uçtuğunuzu görmek; yolculuğa çıkıp başka bir işe yönleneceğinize delalettir. Kanatsız uçmak; durumunuzun değişeceğine, kendi evinizden başka eve uçtuğunuzu görmek; ecelinizin yaklaştığına delalettir. Birini uçarken görmek; kıskançlığa, balonla uçmak; arzularınızın gerçekleşeceğine delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.