Rüyada Süt Görmek

Rüyada eti haram olan herhangi bir hayvanın sütünü sağmak üzüntüye, eti helal olan bir hayvanın sütünü sağmak helal mala delalettir. İnsan sütü içtiğini görmek; dindar kimseler için helal mal ve evlada, günahkar insanlar için üzüntüye delalettir. Süt sağdığını görmek; mal elde edeceğinize delalettir. Süt veya ayran görmek; mal veya miras kazanacağınıza, bir padişaha ve lidere süt götürdüğünüzü görmek; iyiye, eti helal hayvanın sütünü görmek; helal mal ve kazanca, ekşi veya acı süt görmek; menfaatinizin azalacağına, taze süt içtiğini görmek; helal mala, göğüslerinizde süt toplandığını görmek; bir çocuk sahibi olacağınıza, süt yerine kan geldiğini görmek; çocuğunuz olacağına, kendi sütünüzden içtiğinizi görmek; kazancınızda azalma olacağına, rüyada çocuk olup süt içtiğinizi görmek; murada eremeyeceğinize delalettir. Çöl hayvanlarının sütünü görmek; az mala, ceylan sütü; rızka, dev sütü; bolluğa, kaplan sütü; düşmanı yeneceğinize, keçi sütü; kadından görülen hayra, domuz sütü; akılsız hareketler yapacağınıza, koyun sütü; helal kazanca, manda sütü; kadınla aranızda sorunlar olacağına delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.