Rüyada Su Görmek

Rüyada suya daldığını görmek; kuvvet, işte zorluk, pişmanlığa delalettir. Su malı içmek dünya malına doyacağınıza delalettir. Suyla temizlendiğinizi görmek; günahlarınızdan arınacağınıza delalettir. Temiz su görmek; helal mal elde edeceğinize, bulanık su görmek; haram mal elde edeceğinize, Sudan korktuğunuzu görmek; düşmana karşı zafer elde edeceğinize delalettir. Bir kuyudan su içtiğinizi görmek; ilim öğreneceğinize, kuyudan çıkaracağınız suyla yıkandığınızı görmek; sıkıntılardan kurtulacağınıza, bir oluktan su aktığını görmek; zenginliğe delalettir. Deniz veya nehir gibi suların üzerinde yürüdüğünüzü görmek; imanınızın kuvvetli olduğuna delalettir. Berrak veya tatlı sudan bolca içtiğini görmek; ömrünüzün uzayacağına delalettir. Tuzlu su içmek bunun aksine delalettir. Denizden tatlı su içtiğini görmek; içilen su miktarınca mal elde edeceğinize, bulanık deniz duyu içmek; zorluk ve korku içinde olacağınıza delalettir. Başka yorumcularda Sıcak su içtiğini görmek; hastalığa delalettir. Suya düşmek; üzüntüye ve sıkıntıya, Suyu kadehle aldığını görmek; dünya malına kanmaya delalettir. İçi su dolu bir eve girdiğini görmek; üzüntüye ve endişeye delalettir. Suyun arttığını görmek; o yıl içinde bolluğun artacağına delalettir. Bahçeyi suladığınızı görmek; mal elde edeceğinize delalettir. İnsanlara su verdiğinizi görmek; dini inancınızın ve davranışların güzelliğine delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.