Rüyada Sırt Görmek

Rüyada sırt görmek; dede, yardım, mal, erkek evlat, baba, yar, hakim, din kardeşine işarettir. Sırt görmek; kendisinden yardım istenen gülü birine delalettir. Sırtınızda kırık olduğunu görmek; güvendiğiniz kişinin öleceğine delalettir. Sırtınızın yaralandığını görmek; güvendiğiniz yararlandığınız kişinin bir belayla karşılaşacağına delalettir. Sırtınızın iri ve güçlü olduğunu görmek; güçlü ve akıllı bir çocuk sahibi olacağınıza delalettir. Sırtınıza bir şey aldığınızı görmek; üzüntü ve sıkıntıya delalettir. Sırtınıza ölmüş birini aldığınızı görmek; o kimsenin dul eşiyle evleneceğinize delalettir. Düşmanın sırtını görmek; ondan yana güvende olduğunuza delalettir. Kadın sırtı görmek; dünyada işlerinizin rast gideceğine delalettir. Sırtınızın kırıldığını görmek; kardeşinizin öleceğine delalettir. Sırtınızı duvara yasladığınızı görmek; yolculuğa çıkacağınıza ve buradan mal elde edeceğinize delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.