Rüyada Serçe Görmek

Dindar birinin serçe görmesi, saygınlık kazanacağına delalettir. Tuzakla serçe yakaladığınızı görmek; değersiz kişilere hile yaparak onları yeneceğinize delalettir. Dişi serçe yakaladığını görmek; makam sahibi bir kadının sizi yeneceğine delalettir. Serçe etinden yediğinizi görmek; malınızın başkasına geçeceğine delalettir. Kırmızı serçe avladığını görmek; güzel yüzlü bir kadınla evleneceğinize delalettir. Sarı renkli serçe görmek; hasta görünümlü bir kadınla evleneceğinize delalettir. Serçe yuvası görmek; mutluluğa delalettir. Çok sayıda serçeniz olduğunu görmek; çocuğunuz olacağına delalettir. Serçenin elinde öldüğünü veya serçeyi öldürdüğünüzü görmek; zarar göreceğinize delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.