Rüyada Saç Görmek

Rüyada saçınızı tıraş ettiğinizi görmek; sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, günahlarınızdan tövbe edeceğinize delalettir. Saçınızın uzun olduğunu görmek; üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza delalettir. Saçınızın ağardığını görmek; üzüntülerinizden kurtulacağınıza, saçınızı kazıdığınızı görmek; insanlar önünde küçük düşürecek bir iş yapacağınıza bu yüzden küçük düşeceğinize, saçınızın dağınık olduğunu görmek; dalgınlığa ve perişanlığa delalettir. Saç yıkadığını görmek; huzursuzluğa, birinin saçını kestiğini görmek; birinin zararından fayda göreceğinize, saçınızı taradığınızı görmek; gece vakti yolculuğa, saçınızın döküldüğünü görmek; bir merasime katılacağınıza, saçınızın renginin solduğunu görmek; malınızı kaybedeceğinize, saçınızın bakımlı olduğunu görmek; iyi bir dostluğa, saçının siyah olduğunu görmek; sağlığa, ağzınızda saç teli olduğunu görmek; ürkütücü bir duruma, saçı olmayan erkek görmek; olgunluğa, kıvırcık saç görmek; aşk konusunda işinizin rast gideceğine, saç yaktığınızı görmek; gireceğiniz işte dikkat olmanız gerektiğine, sarı saç görmek; mutlu bir hayata delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.