Rüyada Rüzgar Görmek

Rüyada rüzgar görmek; rahmet, bereket, kıtlık, hastalık, küfür ve yalana delalettir. Rüzgarın üzerinde oturduğunuzu görmek; makam elde edeceğinize, evinizde ılık rüzgar estiğini görmek; geçiminiz konusunda feraha çıkacağınıza, hortum görmek; bir afete yakalanıp zor bir hastalık geçireceğinize, sabah rüzgarı görmek; kuvvete nimete zafere delalettir. Kuzeyden esen rüzgar görmek; feraha ereceğinize delalettir. Şiddetli rüzgar görmek; bölge halkının fitne, fesat, kıtlığa delalettir. Şiddetli rüzgarla ağaçların yerinden söküldüğünü görmek; bölgede salgının olacağına ve çeşitli belalarla karşılaşacağına delalettir. Ilık rüzgar bölge halkının mutlu olacağına delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.