Rüyada Penis Görmek

Rüyada penis görmek; evlada delalettir. Çok sayıda penisiniz olduğunu görmek; çocuğunuzun inanlar arasında saygınlığının olacağına, penisinizin kesik olduğunu görmek; çocuğunuzun olmayacağına, kendi penisini kestiğini görmek; çocuğunuzun olmayacağına, penisinizin güçlü olmadığını görmek; çocuğunuzun hastalanacağına delalettir. Bazı yorumcularda penis görmeyi bir kadına iftira edileceğine, penisinizin büyük olduğunu görmek; ünleneceğinize, penisinizin küçük olduğunu görmek; önemsiz bir insan olarak yaşayacağınıza, penisinizden dallar çıktığını görmek; birden çok çocuğunuz olacağına, penisinizden balık çıktığını görmek; doğulu bir kadından kız çocuğunuz olacağına, penisinizden kedi çıktığını görmek; çocuğunuzun hayırsız olacağına, penisinizden kuş çıktığını görmek; mücevherleriniz olacağına, penisinizden fare çıktığını görmek; kötü bir çocuğunuz olacağına, penisinizden ekmek çıktığını görmek; paranızı kaybedeceğinize delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.