Rüyada Padişah Görmek

Rüyada padişahı neşeli görmek; işinizin yolunda olacağına, padişahın vezirini görmek; hayırlı bir iş yapacağınıza, padişahın kapıcısını görmek; işlerinizde sıkıntı olacağına ama sonunda düzeleceğine, padişahın danışmanını görmek; laf işiteceğinize, padişahın uşaklarını görmek; azar işiteceğinize, padişahın mahkum ettiğini insanlar görmek; yoksulluğa, padişah cellatlarını görmek; muradınıza ereceğine, padişah katiplerini görmek; aradığınız kayıp bir şeyi bulacağınıza, padişahın size iyilik yaptığını görmek; bir kadından iyilik göreceğinize, padişah terzisi görmek; işlerinizin düzeleceğine, padişahın hazinelerini görmek; kadından elinize bir şeyler geçeceğine, padişah aşçısını görmek; mutlu olacağınıza delalettir. Padişahın size elbise veya taç verdiğini görmek; halkınıza liderlik edeceğinize delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.