Rüyada Oruç Görmek

Rüyada oruç; Hac, erkek çocuk, makam, sağlık, esenlik, bolluk, günahlardan tövbe etmeye işarettir . Rüyada iftar ettiğini görmek; helal rızka, oruç bozmaya niyetlendiğinizi görmek; yolculuğa çıkacağınıza ve yolculukta sıkıntılar çekip hastalanabileceğinize delalettir. İki ay oruç tuttuğunuzu görmek; tövbe edeceğinize, bir yıl boyunca oruç tuttuğunuzu görmek; yine tövbe edeceğinize, aşure günü oruç tuttuğunuzu görmek; sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, bilerek oruç bozduğunuzu görmek; hastalanacağınıza, bilmeden orucu bozduğunu görmek; zahit olacağınıza, oruçlu iken yalan, küfürlü konuştuğunuzu görmek; ibadetlerinizi yaptığınıza ama dinen sadık biri olmadığınıza, delalettir. Ramazan ayında oruç tuttuğunuzu görmek; kıtlığın olacağına başka tabirciler üzüntülüysen sevineceğinize, hastaysanız iyileşeceğinize işarettir der.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.