Rüyada Öpmek Görmek

Rüyada öpmek; hayır ve menfaat, güzel söz, düşmanı yenmeye delalettir. Birini öptüğünüzü görmek; onu sevdiğinize, tanımadığınız birini öptüğünüzü görmek; bilmediğiniz bir yerden menfaat elde edeceğinize delalettir. Tanıdığınız birinin sizi öptüğünü görmek; o kişiden menfaat elde edeceğinize delalettir. Bir erkeği şevhetle öptüğünüzü görmek; ölen bir yakınınız adına hayır işleyeceğinize delalettir. Bazı yorumcular erkeği öpmeyi; ayrılığa, annenizi öpmek; ilgiye ihtiyacınız olduğuna, yaşlı birini öpmek; sevgi konusunda eksiklik yaşayacağınıza, el öptüğünüzü görmek; aşk hayatınızın güzel olacağına, başkalarını öpüşürken görmek; üzüleceğinize, yeri öpmek; alçak gönüllüğünüzden dolayı üzüleceğinize, öpmek isterken izin verilmediğini görmek; üzüntüye, öpüldüğünü görmek; saygınlık göreceğine, biriyle defalarca öpüldüğünü görmek; iyi bir geleceğiniz olduğuna delalettir der.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.