Rüyada Ölü Görmek

Bir ölünün sizi yanına aldığınızı görmek; sağlıklı olacağınıza delalettir. Ölü birinin sevinçli olduğunu görmek; üzüntüye, ölen yakınınızın sizinle tartıştığını görmek; ölenin vasiyetini yerine getirmediğinize, ölen birinin namaz kıldığını görmek; ölenin çok tövbekar biri olduğuna, tanıdığınızın ölüp dirildiğini görmek; o kimsenin ömrünün uzayacağına delalettir. Öldüğünüzü ve insanların ağladığını görmek; dini inancınızın bozuk olduğuna, ölüp dirildiğinizi görmek; tövbe edip ömrünüzün uzayacağına, ölen birinin size değişik bir şey verdiğini görmek; elinize mal geçeceğine ölmüş birinin yiyecek verdiğini görmek; helal rızka delalettir. Bazı yorumcularda ölmüş birini görmeyi iyi habere yorar. Öldüğünüzü görmek; ömrünüzün uzayacağına evinizin yıkılacağına, ölünün dirildiğini görmek; saygınlığınızın artacağına, ölmüş kimsenin ağladığını görmek; ölenin durumunun iyi olduğuna, ölen birinin güldüğünü görmek; ölen kişinin azaptan güvende olduğunu, ölen birinin hasta olduğunu görmek; o kimse için sadaka vermeniz gerektiğine, ölen kişinin kucağında birini görmek; kucakta ki kişinin ömrünün uzayacağına, ölen kişinin bir şey yediğini görmek; o yenilen şeyin azalacağına, ölen birinin bir şeyler söylediğini görmek; dediklerinin doğru olacağına, evinizde cenaze görmek; ecelinizin yaklaştığına, ölen birinin üstünde üzel kıyafetle görmek; iman ehli öldüğüne, ölen birini beyaz kıyafetlerle görmek; o kimsenin uhrevi durumunun iyi olduğuna, siyah giydiğini görmek; uhrevi durumunun kötü olduğuna delalettir. Çocuğunuzun öldüğünü görmek; zengin olacağınıza, anne babanızın öldüğünü görmek; işinizin iyi olacağına, ölen hanımınızı görmek; fakirleşeceğinize, ölmüş oğlunuzu görmek; sıkıntılardan kurtulacağınıza delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.