Rüyada Merdiven Görmek

Rüyada merdiven görmek; uyumlu bir dosta delalettir. Başka bir yorumda merdiven görmek; dindarsanız düşmanınızı yeneceğinize, günahkar iseniz münafıklığa delalettir. Ağaç merdiven görmek; inancınızın zayıf olduğuna, kerpiç merdiven görmek; işinizin iyi olacağına, taş veya demir mermer görmek; kuvvet bulacağınıza, merdivenlerden yukarı çıktığınızı görmek; saygınlık elde edeceğinize, merdivenlerden indiğini görmek; tam tersine, merdiven taşıdığını görmek; zor durumda ki birine yardım edeceğinize, bir başkasının merdiven taşıdığını görmek; elinize gelen fırsatları değerlendirmeniz gerektiğini, pencereye merdiven dayamak; gizli hedeflerinizin olduğuna, duvara dayalı merdivenin düştüğünü görmek; bir entrikaya uğrayabileceğinize dikkatli olmanız gerektiğine delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.