Rüyada Meme Görmek

Rüyada meme görmek; kıza işarettir. Memede fazlalık eksiklik, iyi ve kötü kıza delalettir. Göğsünüzden süt aktığını görmek; kızınızın rızkının artacağına, göğsünüzden süt yerine kan geldiğini görmek; harama bulaşacağınıza, göğsünüzün sarkık olduğunu görmek; kız çocuğunuz olacağına, erkekseniz göğsünüzden süt geldiğini görmek; bekarsa evleneceğine, evliyse kazanç elde edeceğine, genç kadın göğsünden süt toplandığını görmesi; ömrünün uzayacağına, delalettir. Bir erkeğin göğsünden süt emdiğinizi görmek; hastalanacağınıza, bir kadından süt emdiğinizi görmek; iş hayatınızın iyiye gideceğine, göğsünüzün sütten kesildiğini görmek; kızının öleceğine, her iki memenizin büyüdüğünü görmek; çocuğunuzun durumlarının iyi olacağına delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.