Rüyada Melek Görmek

Rüyada melek görmek; şansınızın açık olacağına ve çocuğunuz olacağına, Rıdvan meleği görmek; bulunduğunuz dönemde rahatlıkla yaşayacağınıza, meleklerle savaştığınızı görmek; günahkar olduğunuza, melekleri üzüntülü görmek; üzüleceğinize, meleklerin size güzel haberler verdiğini görmek; iyi bir evladınız olacağına, meleklerin malınızı aldığını görmek; malınızı kaybedeceğinize, meleklerin savaştığını görmek; düşmanı yeneceğinize, meleklerle uçtuğunuzu görmek; ölümünüzün yaklaştığına, meleklerle üzüldüğünüzü görmek; evinizin yıkılacağına, meleklerin size nasihat verdiklerini görmek; şehit olacaklarına, kendinizi melek görmek; dertlerinizin biteceğine mutlu olacağınıza, delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.