Rüyada Kuyu Görmek

Rüya kuyu kazmak; kuyuyu kazanın üç kağıtçılığına, bir yerde kuyu kazdığını görmek; akrabalarınıza hile yapacağınıza delalettir. Bazı yorumcular kuyu kazmanın evlenmek isteğine, kuyu kazarken yardım almanın yardım aldığının kişinin sizi evlendirmeye çalışacağına ve bunu yaparken hile yapacağınıza delalettir. Başka yorumlarda su kuyusu kadının malına delalettir der. Su kuyusu kazdığınızı fakat su çıkmadığını görmek; durumu olmayan bir kadınla evlenme isteğine delalettir. Sıcak su kuyusunda su içmek; hastalanacağınıza, kuyudan serin ve güzel tadı olan su içmek; eşinizin hayırlı olacağına, kuyuda bol miktarda su olduğunu görmek; eşinizin hayırsever biri olacağına, kuyuda az su olduğunu görmek; eşinizin kötü biri olduğuna, kuyudan siyah veya bulanık su olduğunu görmek; sıkıntı yaşayacağınıza, kuyudan beyaz su çıktığını görmek; mirasa konacağınıza, kuyuya düşmek; hileye maruz kalacağınıza, kuyunun taştığını görmek; zengin bir kadınla evleneceğinize, kuyudan su doldurduğunuz görmek; malınızı koruyacağınıza delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.