Rüyada Kuş Tüyü Görmek

Rüyada kanadınızın olduğunu görmek gördüğünüz kanat boyuncasaygınlık elde edileceğine delalettir. Kanadınızın olduğunu uçtuğunuzu görmek yolculuğa çıkacağınıza delalettir. Üstünüzde kuş tüyü olduğunu görmek gördüğünüz kuş tüyü kadar menfaat elde edeceğinize delalettir. Beyaz kanat görmek yersiz bir iftiradan temize çıkacağınıza delalettir. Siyah kanat görmek sıkıntı yaşayacağınıza delalettir. Uçan kanatlı görmek şansınıza boşyere güvendiğinize delalettir. Kanatla süslenmek uzun bir yolculuğa çıkacağınıza delalettir. Kanatlı kalemle yazmayı görmek iyi haberler alacağınıza delalettir. Kanatlı bir şapkanız olması arzularınıza kavuşacağınıza delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.