Rüyada Koyun Görmek

Rüyada koyun görmek; mal, yönetici, saygın kadın ve makama delalettir. Koyunun derisinin yüzüldüğünü görmek; insanlara zulmedeceğinize, koyun kestiğini görmek; zafer kazanacağınıza, koyuna bindiğinizi görmek; büyük bir şahsiyet olacağınıza insanların size itaat edeceğine, koyun postu görmek;kazanç elde edeceğinize, koyun sürüsü bağışlandığını görmek; mal elde edeceğinize ve halelinden olacağına, koyununuzun kaybolduğunu görmek; işlerinizde sıkıntılar çekeceğinize  koyuna ait uzuvlar görmek; berekete, koyun sağdığınızı görmek; akıllı bir çocuğunuz olacağına delalettir. Bazı yorumcularda; koyun görmeyi cömert önemli bir kadına delalettir der. Koyun derisi yüzmenin, birinin malına konacağınıza delalettir der. Başka yorumcularda, koyun görmeyi ganimete yorar. Koyun otlatmayı, bir gruba liderlik yapacağınızı, koyun sürüsü görmeyi, bol miktarda menfaat elde edeceğinizi, koyun kesmeyi, düşmanı yeneceğiniz anlamı çıkarır. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.