Rüyada Köprü Görmek

Rüyada köprü görmek; iyilik ve murada erme, çok sayıda mal elde etme, hüküm sahibi kimseye işaret eder. Rüyada köprü; hayra yorulur. Rüyada köprüden geçmek; hüküm sahibi tarafından ağırlanacağınıza delalettir. Köprü üzerinde bina kurduğunu görmek; söz sahibi olacağınıza ve malınızın artacağına delalettir. Bazı yorumcularda tamamlanmış köprü; güzel bir geleceğiniz olacağının habercisidir. Çok sayıda köprü; üzüntüye, köprü üstünde yürümek; tedbirli olmanız gerektiğine, köprüden düşmek; işiniz konusunda engellerle karşılaşacağınıza, eski köprüde yürümek; bir tehlikede olduğunuza ve kurtulacağınıza, çok uzun köprüde yürümek; yaşantınızda ilerlemeler kaydedeceğinize delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.