Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek; kötü huylu alim, ispiyoncu kimse, düşmanlığa delalettir. Köpek leşi görmek; hastalık, dert, gurbete delalettir. Av köpeği; bilge kişiye, evcil köpek; düşmana delalettir. Bir köpeği öldürdüğünüz görmek; bir düşmanınızı yeneceğinize, bir köpeğin başınıza işediğini görmek; malınızdan olacağınıza ve bahtınızın kapanacağına, dişi köpek; kötü kadına, köpek leşi; hastalığa delalettir. Köpeğin size havladığını görmek; düşmanın size zarar vereceğine delalettir. Bir köpeğin sizi ısırdığını görmek size düşmanın büyük zarar vereceğine delalettir. Köpeğin salyasının elbisenize geldiğini görmek; düşmanınızdan bıkıp usanacağınıza delalettir. Elbisenizin bir köpek tarafından ısırıldığını ve parçalandığını görmek; malınızın azalacağına, bir köpeğe yem verdiğini görmek; rızkınızın bollaşacağına, bir köpeğin size yaslandığını görmek; düşmanınıza inanacağınıza, köpek sütü içmek; büyük korku yaşayacağınıza, köpeğin sizden kaçtığını görmek; düşmanınızın sizden korkacağına delalettir. Beyaz köpek; seveceğiniz biriyle tanışmaya, kuduz köpek; gereksiz korkuya, ısıran köpek; bir iftiraya uğrayacağınıza, sakin köpek; size tuzak hazırlandığına, ölü köpek; çevrenizde size düşmanlık besleyenlerin olduğuna delalettir. Köpekle oynadığını görmek; sıkıntılar olacağına ve zarar edeceğinize, köpeğin uluduğunu görmek; tehlikeye delalettir

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.