Rüyada Kıyamet Görmek

Rüyada kıyameti görürseniz ve iyi insansanız; talih, düşmandan kurtulma, fakih, arabulucu, hakim, yönetici, kurtuluş, üzüntüden kurtulamaya delalettir. Kıyamet gününü sorguyu görmek ve sabrınızı koruyorsanız hayra ve mutluluğa delalettir. Kıyametin koptuğunu görmek; Bölgede adaletin sağlanacağına, eğer yönetici zalimse zulme uğrayacağına delalettir. Bölge halkı Allah’ın huzurunda duruyorsa; o bölgeye bela geleceğine delalettir. Bazı yorumcular kıyamet koptuğunu görmeyi; zulme uğrayan biriyseniz zalimleri yeneceğinize ve hakkınızı alacağınıza, üzüntülüyseniz sevineceğinize delalettir. Deccalin çıkması, güneşin btıdan doğduğunu görmek veya kıyamet alametlerini görmek; tövbe etmeniz gerektiğine delalettir. Kıyamet günü hesaplaşıldığını görmek; yanlış içinde olduğunuza delalettir. Eğer ameller tartılıyorsa iyilikler fazla ise iyi olduğunuza delalettir. Sırat köprüsünde olduğunuzu görmek; iyi yolda olduğunuza delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.