Rüyada Kitap Görmek

Rüyada kitap görmek; feraha çıkacağınıza gelir elde edeceğinize delalettir. Kitap satıcısı; doğru yola, kitap açıp okuduğunu görmek; gereksiz tartışmalara gireceğinize delalettir. Bazı yorumcular kitap okuduğunu görmenin; kapalı işlerinizin açılacağına ve dine döneceğinize delalettir. Hadis kitabı okumak; söz sahibi biriyle dost olacağınıza delalettir. Fıkıh kitabı okumak; yanlış işlerden uzaklaşacağınıza, hikaye kitabı okuduğunuzu görmek; okumaya merak salacağınıza, dilbilgisi kitabı okuduğunuzda; dünya işlerini önemseyeceğinize delalettir. Bazı yorumcular şiir kitabı okumanın insanlar tarafından beğenilmeyen bir iş yapacağınıza, matematik kitabı; üzüntülü olacağınıza, roman okuduğunuzda; dedikoducu olacağınıza delalettir. Başka yorumcular da kitap okumanın önemli bir kişiyle tanışacağı anlamı çıkar der. Kitap yazdığını görmek; iş hayatının düzeleceğine delalettir. Kitap sattığını görmek; insanlara faydalı olacağına delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.