Rüyada Kısır Görmek

Rüyada kısır birini görmek; ibadet, melek, iyi insan diye yorumlanır. Kendinizi kısırlaştırdığınızı görmek; savaşırsanız yenileceğinize küçük düşeceğinize veya çocuğunuzun öleceğine ya da bir daha çocuk sahibi olmayacağınıza delalettir. Birini kısırlaştırdığınızı görmek; kısırlaştırdığınız kişinin kötülüklerden sizi sakındıran biri olduğuna delalettir. Kısırlaştırdığınız kişinin tanıdık olduğunu görmek; eğer o kişi iyiyse iyi, kötüyse kötüye delalettir. Hayalarınızın kesildiğini görmek; düşmana yenileceğinize veya kız çocuğunuzun olmayacağına delalettir. Cinsel organınız kökünden kesildiğini görmek; namınızın unutulacağına veya çocuklarınızdan bazılarını kaybedeceğinize delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.