Rüyada Kırbaç Görmek

Rüyada kırbaç görmek; ayrılık ve yolculuk, büyüklük ve mal, kalabalık, tartışmaya delalettir. Kırbaçlandığınızı ve yaralar aldığınızı görmek; kötü şeyler yaşayacağınıza, kötü sözler duyacağınıza delalettir. Birini kırbaçladığınızı görmek; menfaat elde edeceğinize delalettir. Eliniz ayağınız bağlanmadan kırbaçlandığınızı görmek; haram mal elde edeceğinize delalettir. Kırbacınız varsa ağaçtansa durumunuzun iyileşeceğine delalettir. Elinizde ki kırbacın kırıldığını görmek; çocuğunuzun öleceğine delalettir. Bindiğiniz atı kırbaçlıyorsanız; başkası adına çalışacağınıza delalettir. Biriniz sırtınızı güçlü bir şekilde kırbaçlıyorsa; aile bireylerinin dağılacağına delalettir. Birini siz aşırı bir şekilde kırbaçlıyorsanız; üzüntüye delalettir. Kırbacınızın uzayıp kısaldığını görmek; düşmana yenileceğinize delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.