Rüyada Kilim Görmek

Rüyada kız çocuğu görmek; uzun ömür, rızk, saygınlık, emanete delalettir. Yere serilmiş kilim görmek; işlerin yoluna gireceğine delalettir. Kilim ne kadar uzunsa o kadar iyidir. Dürülmüş kilim görmek; ömrünüzün kısalacağına delalettir. Kilim üstünde oturduğunuz ve kilimin büyüdüğünü görmek zenginleşeceğinize delalettir. Kilimi dürüp kenara aldığını görmek; saygınlığınızın azalacağına delalettir. Sırtınızda kilim taşıdığınızı görmek; günahlarınızı artacağına delalettir. Kilimi dürüp birine verdiğini görmek; ölüme yaklaştığınıza delalettir. Kilim bulmak; evlenmeye delalettir. Eski kötü kilim görmek; geçim konusunda sıkıntılar yaşayacağınıza delalettir. Yeşil kilim; iffetli kadınla evleneceğinize, kırmızı kilim; eveleneceğiniz kadının zevk düşkünü olacağına, sarı kilim; evleneceğiniz kadının hasta olabileceğine, siyah kilim; eveleneceğiniz kadının akıllı olacağına delalettir

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.