Rüyada Kemik Görmek

Rüyada kemik görmek; mal, kardeş, evlat, akraba, ortağı işaret eder. Kemik insanların geçindikleri mala delalettir. Etli bir eti eline almak; menfaat elde edeceğinize, kemik etsizse az bir menfaat elde edeceğinize delalettir. Başka birine kemik vermek; birine yararınız olacağına delalettir. Bazı yorumcular kemiği kırdığınızı görmeyi işinize çare bulacağınıza işlerinizin kolaylaşacağına delalettir. Bazı yorumcularda kemik görmenin işlerin yoluna gireceği anlamı çıkarır. Kemiğin etini yemeye çalışmak; sıkıntılar yaşayacağınıza, köpeğe kemik attığınızı görmek; geçiminizin zorlaşacağına, ölenin kemiği görmek; bir şeye ihtiyaç duyacağınıza, balık kılçığı, huzursuzlukla mücadeleniz olacağına, leğen kemiği; çocuklarınızın güzel olacağına, leğen kemiğinizin kırıldığını görmek; kedere ve derde delalettir

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.