Rüyada Kemer Görmek

Rüyada kemer bağladığınızı görmek; helal miras alacağınıza ve saygınlık kazanacağınıza delalettir. Kemer açılırsa; ömrünüzün yarısına geldiğinize delalettir. Kemerinz yere düşerse; ölüme yaklaştığınıza. Bazı yorumcular kemeri belinize bağladığını görmek; dindarsanız düşmanlarınızın yola geleceğine, dindar değilseniz günahlarınızdan tövbe etme zamanınız geldiğine delalettir. Bu rüya dindar olmayanlar için iyi bir rüya değildir. Başka yorumcularda elinizde kemer varsa dini inancınızın zayıf olduğuna işaret eder der. Dindar biriyseniz belinize kemer bağlıyorsanız; islamdan çıkma konusunda korkularınız olacağına delalettir. Belinizden kemeri çıkardığını görmek; hemen tövbe etmeniz gerektiğine delalettir. Eski kemer; gereksiz çaba içinde olduğunuza, altın kemer; başarı, belinizde kemer varsa bir ilişkiniz başlayacağına delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.