Rüyada Kel Görmek

Rüyada kel biriyle dost olduğunuz görmek; önemli bir kişiyle arkadaş olacağınıza delalettir. Kel birinin kafasında saç çıktığını görmek; borçlanacağınıa veya elinize bir miktar mal geceğine delalettir. Rüyanızda kendinizi kel görmek; erkekseniz sıkıntı ve dertlerinizden kurtulacağınıza, kadınsanız mücevher veya altınlarınızda azalma olacağına delalettir. Bazı yorumcular, rüyada kel görmeyi; tüccar için hayra, hakim için endişeye, sanatkar içi kazanca delalettir der. Başka yorumcularda rüyada kendiniz kel olarak gördüyseniz başarılı olacağınıza yorumlar, başkası kelse önemli biriyle tanışacağınıza, kel çocuklar varsa sağlıklı yaşama delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.