Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek; hastalık, imansız kimse, hırsız, savaş ve şefkatli kadına delalettir. Kedi öldürmek feraha çıkacağınıza delalettir. Evinizde kedi olduğunu görmek; evinizden bir şeyler çalınacağına delalettir. Kedinizin evinizden bir şeyler yediğini görmek; hırsızın evinizden bir şeyler çalacağına delalettir. Kediyi öldürmek; hırsızı öldüreceğinize veya onu yakalyacağınıza delalettir. Sabah namazından sonra rüyada kedi görmek; bir haftalık bir hastalık geçireceğinize delalettir. Rüyada kedinin tırmalaması veya ısırması; dikkat edilmesi gereken tehlikeli düşmana delalettir. Kedilerin sürtündüğünü görmek; iyi niyetinizin su istimal edileceğine ve bazı yalakaların sizi kandıracağıma delalettir. Kedi ve yavrularını görmek; rahatsızlığa delalettir. Rüyada kedi sesi duymak; birinin dedikodusunu yapacağınıza delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.