Rüyada Keçi Görmek

Rüyada keçi eti yediğinizi görmek; sıkıntılarınızın olacağına sonunda helal mal elde edeceğinize delalettir. Erkek keçi; büyük bir zata delalettir. Bir keçiyi kesmek; bir zafer kazanacağınıza delalettir. Keçi derisini yüzmek; çok malınız olacağına delalettir. Keçinin derisini yüzüp yediğinizi görmek; birikimlerinizi harcayacağınıza delalettir. Keçiye binmek; büyük bir kişiyi yönlendirebileceğinize delalettir. Keçinin sizi yere düşürdüğünü görmek; yönlendirebileceğiniz bir kişiyi sizi bulunduğunuz mevkiden edeceğinize delalettir. Keçinin kılını kesmek; çocuğunuzdan o kadar mal alacağınıza delalettir. Bazı yorumcular keçinin sütünü sağıp içerseniz bir kadından gelir elde edeceğinize delalettir. Dişi keçinin evden çıktığını görmek; karınızla boşanacağınıza delalettir. Evinizde veya başka bir yerde keçiler görmek; malınızın artacağına delalettir. Diğer bazı yorumcular dişi keçi eti yemek hastalanacağınıza ve ardından iyileşeceğinize delalettir. Keçinin postunu, kılını ve sütünü berekete delalettir. 

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.