Rüyada Katran Görmek

Rüyada katran görmek; sıkıntı, üzüntüye delalettir. Birinin size katran verdiğini veya katranınızın olduğunu görmek; üzüntü ve sıkıntıya delalettir. Rüyada katran yemek; ailesel sorunlar yaşayacağınıza delalettir. Rüyada katran satmak; üzüntülerden sıkıntılardan kurtulacağınıza delalettir. Bazı yorumcular rüyada katrana bulaşırsanız üzüntü ve sıkıntılardan kurtulacağınıza delalettir der. Rüyada elbisenizin katrana bulaştığını görmek; adınızın kötüye çıkacağına delalettir. Farklı yorumlarda rüyada katran görmek; yaptığını işte suçlanacağınıza delalettir der. Katranla üstünüzün kirlenmesi kıskanılacağınıza veya kötü bir ilişki yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada başkalarının üzerinde katran görmek; insanların sizin emeğinizi sömüreceğine işaret eder

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.