Rüyada Katır Görmek

Rüyada katır görmenin uzun ömür, yolculuk düşmanı yenmek, güzellik, ahmak adam manaları çıkmaktadır. Rüyada dişi katır; kısır kadına delalettir. Rüyada katır; yavrusu murada ermek ve hayra alamettir. Rüyada uysal sakin katır; ahlaksız kişiye delalettir. Rüyada kimin olduğunu bilinmeyen katıra binmek; yolculuğa çıkacağınıza delalettir. Rüyada kendi katırınıza binmek; çıkaccağınız yolculuk var ise kazanç elde edeceğinize delalettir. Bazı yorumcular siyah ve iri katıra bindiğiniz görmek; iyi bir kadınla evleneceğinize işarettir der. Rüyada beyaz katır; evleneceğiniz kadının güzelliğinie, kırmızı katır; aynı kadının neşeli olacağına, sarı katır aynı kadının hasta olacağına işarettir. Yine bazı yorumcular erkek katır erkeğe, dişi katır kadına işaret eder der. Dişi katır; Büyük bir zatın çocuğuna işaret eder. Birine katır satmak; evleneceğiniz kadından ayrılacağınıza işaret eder. Katırın sizinle konuştuğunu görmek; ilginç işlerler karşılaşacağınızı işaret eder. Rüyada katır öldürmek; mal elde edeceğinize delalettir. Rüyada katır sütü içmek; zorlukları aşacağınıza delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.