Rüyada Kaş Görmek

Rüyanızda kaşınızın eksiksiz düzgün olduğunu görmek; süsünüzün eksizsiz olacağına delalettir. Kaşlarınızın döküldüğünü görmek; süsünüzün azalacağına delalettir. Bazı yorumcular kaşınızın döküldüğü olmadığını görmenin bir işe atılacağınızın fakat başarısız olacaksınız diye tabir eder. Kaşınızın dökülmediğini ve olduğunu görmek; adınızın iyiliklerle anılacağı bu işin dininize de yararı olacağına delalettir. Kaşlarınız ağarmışsa; malınızın azalacağına iliminizin artacağına delalettir. Başka yorumcularda kaşlarınızdan 1 tel düştüğünü veya yolduğunu görmeniz; malınızın azalacağına ve dini inancınızın da azalacağına işaret eder. Kaşların kalınlığı mutluluğa, kaşların ince, yanmış veya dökülmesini görmek; zarara uğrayacağınıza delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.