Rüyada Karın Görmek

Rüyada karın görmenin yönetim, geçim, evlatlar olarak anlamlandırılabilir. Karın çocuklara işarettir. Karın; akrabaları işaret eder. Karnınızın büyüdüğünü görmek; zenginleşeceğinize işarettir. Karnınızın küçüldüğünü görmek malınızın işarettir. Sahip olduğunuz malları karnınıza koyduğunuzu görmeniz istediğiniz şeylerin gerçekleşeceğine işarettir. Karnınız ağrıyorsa malınızın çoğalacağı anlamlandırılabilir. Karnınız kanıyorsa yaptığınız veya yapacağınız bir hatadan dolayı tövbe edeceğinize işarettir. Karnınızdan inciler çıkıyorsa; namazı terk edeceğinize delalettir. Karnınızdan çocuk çıktığını görmek; soyunuzdan önemli bir çocuk doğacağını delalettir. Karnınızdaki kılları arttığını görmek; borçlanacağınıza delalettir. Karnınızdaki kılların döküldüğünü görmek; borcunuzu ödeyeceğinize delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.