Rüyada Karga Görmek

Rüyada karga görmek; münafık kötü ve yalancı biriyle arkadaşlık kucağınıza delalettir. Karga sesi duymak; eşinizle sorun yaşayacağınıza delalettir. Karganın öttüğünü görmek; malınıza zarar geleceğini delalettir. Kargayı yakalayıp veya biri tarafından size verildiğini görmek; yakınınızdaki birinden zarar göreceğinize delalettir. Karganız olduğunu görmek; size zarar vermek isteyen birini yeneceğinize delalettir. Bir yerde kargaların toplandığını görmek; hırsızların orada toplanacağını delalettir. İnsanların rahatça karga yakaladığını görmek; doğru olmayan yolla gelir elde edeceğinize delalettir. Karga öldürdüğünü görmek; evinizde yaşayanların musibet göreceğine delalettir. Karganın sizinle konuştuğunu görmek; güzel veya kötü haberler alacağınıza delalettir. Karga sürüsü görmek; gördüğünüz karga sayısınca o bölgeye askerlerin geleceğine delalettir. Karga avladığınızı görmek; birilerinin parasını kendinize haksızca geçireceğinize delalettir. Dalda duran bir karganın öttüğünü görmek; zahmetli bir yolculuğa çıkacağınıza delalettir. Yaralanmış bir kargayı tedavi ettiğinizi görmek; hırsıza nasihat edeceğinize delalettir. Bir karga bulup onu sakladığını görmek; nefsinize yenik düşeceğinize yanlış hatalı yollara sapacağınıza delalettir. Karganın evinizden bir şey aldığını görmek; evinize hırsız gireceğini delalettir. Kimi yorumcular karga görmenin hırsızlık ve yolsuzluğa karışacağınızı yorumlar. Kargayı yakalamanın düşmanlarınız karşısında galip geleceğinize kendinizi savunacağız anlamı çıkar. Çok sayıda karga görmenin; bir kadının size iftira atacağına işarettir. Kargaların etrafınızı sarıp başınıza konduğunu görmek; ölüm tehlikesine delalettir. Kargaları korkuttuğunuzu görmek; dikkatli olursanız gelecek bir tehlikeyi bertaraf edeceğinize delalettir. Karga sesi duymanın kötü bir haber alacağınıza işaret olduğu söylenir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.