Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmekten geçim, rızk, fazla mal, ordu, üzüntü, hastalık anlamı çıkar. Yaz mevsiminde kar yağdığını görmek güzel kazançlar elde edeceğinize delalettir. Kış ayında kar yağdığını ve topladığını görmek; geçiminizin güzel olacağına işarettir. Bazı yorumcular kar görmenin; azap, kıtlık, bela, kargaşaya neden olacağını söyler. Kar veya buz topladığını görmek; helal kazanca, ömrün uzayacağına işaret olduğunu söyler. Kimi yorumcular kar görmenin üzüntü azaba neden olacağını söyler. Savaş zamanı ise kar görmenin savaşta mağlup olacağına işaret ettiğini söyler. Soğuk havada kar görmek, hayır ve iyiliğe sıcak havada kar görmenin üzüntü sıkıntı ve kıtlığa delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.