Rüyada Kaplan Görmek

Rüyada kaplan görmenin 3 nedeni vardır denir; hüküm sahibi kimseden yana korku, düşmandan mal kazanma, güçlü düşman. Kaplan görmek; düşmanın sizle uğraşacağına ve dostluk görmeyeceğinize delalettir. Kaplan güçlü düşmana delalettir. Kaplan yenerse düşmana yenileceksiniz anlamı çıkar. Kaplan kaçarsa düşmanın size bir şey yapamayacağına kazanacağınıza delalettir. Kaplan etini yediğinizi görmek; bir sorun yaşayacağınıza ancak bu sorun karşısında galip geleceğinize delalettir. Kaplana bindiğinizi görmek; makam mevki ve zafere delalettir. Kaplanla savaştığınızı görmek; büyük korku ve veya şiddetli bir hastalığa yakalanacağınıza sonunda kazanacağınıza delalettir. Size itaat eden ve üstüne bindiğiniz kaplan görmek; düşmanın size boyun eğeceğine delalettir. Kaplan sütü içtiğinizi görmek; düşmanınızın sizi korkutacağına ancak güvende olduğunuza delalettir Kaplan kemiği kaplan postu veya tüyü almak; düşmanınızdan mal kazanacağınıza delalettir. Kaplan öldürdüğünüzü görmek; islam dininden döneceğinize delalettir. Kimi yorumcular kaplan görmenin eziyet göreceğinize işaret olduğunu söyler. yine bazı yorumcular kaplanın saldırısına uğramak ya da kaplanın dini görmeniz ikinci biri tarafından zarara uğratır alacağınızı söyler aynı yorumcular Kaplanı öldürmenin size kin duyan birini sakinleştirip onunla dost olacağınıza işaret olduğunu söyler.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.