Rüyada Kan Görmek

Yaşlı birinin sizden kan aldığını görmek düşmanlarınızdan sözler duyacağınıza malınızın delalettir. Kan içtiğimizi görmek haram mal yiyeceğinize veya haksız yere delalettir. Cinsel organından kan geldiğini görmek eşiniz hamileyse çocuğun düşeceğini delalettir. Diş etiğimizden kan geldiğini görmek akrabalarla sorun yaşayacağınızı delalettir. Kanlı yere düşmek haksız yere kan akıtacağınıza delalettir. Bir şehir bir ülkede kan aktığını görmek o bölgede çok kan döküleceğini delalettir. Oluklardan kan aktığını görmek bulunduğunuz bölgede çok kan döküleceğini delalettir. Tanıdık birinin sizden kan aldığını görmek eşinizin bir kız çocuğu doğuracağına işarettir. Kanamanız olduğunu görmek kız çocuğunuz olacağını delalettir. Ağzınızdan kan geldiğini görmek çok kötü bir hastalığına yakalanacağını delalettir. Yaşlı birinin sizden kan aldığını görmek düşmanlarınızdan sözler duyacağınıza malınızın delalettir. Kan içtiğimizi görmek haram mal yiyeceğinize veya haksız yere delalettir. Cinsel organından kan geldiğini görmek eşiniz hamileyse çocuğun düşeceğini delalettir. Diş etiğimizden kan geldiğini görmek akrabalarla sorun yaşayacağınızı delalettir. Kanlı yere düşmek haksız yere kan akıtacağınıza delalettir. Bir şehir bir ülkede kan aktığını görmek o bölgede çok kan döküleceğini delalettir. Oluklardan kan aktığını görmek bulunduğunuz bölgede çok kan döküleceğini delalettir. Tanıdık birinin sizden kan aldığını görmek eşinizin bir kız çocuğu doğuracağına işarettir. Kanamanız olduğunu görmek kız çocuğunuz olacağını delalettir. Ağzınızdan kan geldiğini görmek çok kötü bir hastalığına yakalanacağını delalettir.

Paylaş:

Diğer Rüya ve İsimler

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada zebra eti yediğini görmek; fayda, yarar ve menfaate delalettir.  Rüyada zebra görmek; mutluluğa delalettir.  

Rüyada Zebani Görmek

Rüyada zebani görmek; sıkıntılı bir döneme gireceğinizi delalettir. Rüyada cehennemde olduğunu ve kendisine zebanilerin işkence ettiklerini görmek; günah işlediğinize ve tövbe etmeniz gerektiğine delalettir.  

Rüyada Zakkum Görmek

Rüyada zakkum çiçeği görmek,  üzüntü verecek bir haber almaya delalettir. Rüyada zakkum ağacı görmek, isyan etmeye, kötü amel islemeye delalettir.